KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374082
nr 1337 4082
Humberto Couet, Signerad. "Promenad mot solen", Olja på pannå, 32x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:13:14
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)